Группы из г. Белая Церковь

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 216
Вторник, 09 августа 2016 12:45

Тур «Поділля. Розкіш палаців і гордість замків»

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Тур «Поділля. Розкіш палаців і гордість замків»

14 серпня 2016

Вартість з  дорослого – 320 грн

Замок у Меджибожі, фонтани та ретроавтомобілі у Вінниці, палац у Самчиках.

Поділля активно розвивається, як туристичний край. Усім відомий замок у Кам’янці, але є не менш цікаві куточки цього привітного регіону. Розкішна садиба у Самчиках здивує вас алеями й стежками маєткового парку. Ви почуєте його музику в співах птахів, дзюрчанні води фонтану, поскрипуванні флюгерів Китайського будинку, альтанки.

Вас захоплять чари класицистичної архітектури палацу в поєднанні з віковічними деревами, пливучими у високості хмарами, відграями сонця у водах тихоплинного Случа. А затишні, повні краси й несподіванок інтер’єри палацу залишаться в пам’яті назавжди, бо є одним із найкращих, художньо виразних в мистецтві палаців України того періоду.

Маєток Самчики – це мистецтво творення ансамблю за допомогою художніх законів композиції, перспективи, теорії світла й кольору, послуговуючись природнім матеріалом – рослинами, водою, рельєфом. До багатьох складників маєтку Самчики можна поставити вислів – «єдиний» в Україні.

Меджибізький замок - могутня фортифікаційна споруда, яка бачила під своїми стінами багатьох завойовників. Замок розташовано на перетині двох річок - Південний Буг та Бужок. Стіни мурів досягали завтовшки 1,8 м. У XV—XVI ст. Меджибізький замок розширився. Було зведено дві потужні вежі: одна мала п’ятигранну форму й отримала назву - Лицарська, інша була круглою і отримала назву - Офіцерська.

Ці башти побудовано за останніми фортифікаційними вимогами того часу: артилерійські стрільниці на всіх ярусах, що мали із внутрішнього боку передстрільничі ніші з отворами для виведення диму від гарматних випалів. Товщина стін сягала 4-х метрів.
Рибний базар у Летичіві – справжня мрія для любителів смачної рибки. Тут ви зможете відчути усі принади рибного «шоппінгу», адже на прилавках представлено усі види річкової фауни. Сом, плітка, білий амур, чехонь, товстолоб, судак, щука, осетр та багато інших ви зможете придбати у в’яленому, сушеному та копченому виді.

Завершиться наша мандрівка Поділлям відвідуванням найбільшого плавучого фонтану у місті Вінниця.

План туру:
6:00 – збір групи
6:15 – виїзд у Самчики
11:00 – прибуття у Самчики, екскурсія садибою.
12:30 – виїзд у Меджибіж
13:30 – прибуття у Меджибіж. Екскурсія фортецею.
16:30 – виїзд до Летичева.
17:00 – прибуття в Летичів. Рибний «шоппінг»
17:30 – виїзд у Вінницю.
18:30 – відвідування музею ретроавтомобілів.
19:30 – переїзд до фонтанів
22:00 – виїзд до Білої Церкви
00:00 – прибуття у Білу Церкву

 

Вартість: дорослий – 320 грн, дитячий – 300 грн, пенсіонери – 300 грн, учасники бойових дій (за наявності посвідчення) – 270 грн.

У вартість включено: проїзд, страхування, вхід на територію музеїв, меджибіжського замку, екскурсійне обслуговування.

У вартість не включено: факультативні експозиції у Меджибожі, катання на ретроавто у Вінниці, харчування, сувенірна продукція.

Прочитано 868 раз