Ранне бронирование

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 216
Пятница, 07 октября 2016 09:41

На вихідні у Краків

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

На вихідні у Краків за 50 євро!!!

З 28 по 31 жовтня 2016р.

Київ-Львів- Велічка- Краків –Львів-Київ

 

Програма туру:

День 1Київ - Львів

Виїзд з Києва о 07.00,метро Житомирська (для осіб, що їдуть з Києва додаткова плата 100 грн.).

~ 14.30 Прибуття до Львова (залізничний вокзал).

~15.00-18.00Оглядова екскурсія по Львову -„Середньовічний Львів”. У супроводі майстра екскурсійної справи Ви поринете у світ Середньовічного Львова. В ході екскурсії матимете змогу познайомитись з «перлиною Європи» Львівським Оперним театром, ансамблем Вірменського Кварталу, Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею, Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм, колишнім Домініканськии костелом, послухаєте цікаві бувальщини про львівських євреїв у єврейському кварталі, сфотографуєтесь поруч з засновником нашого міста Королем Данилом, побачите вагончик перших львівських електричних трамваїв, побуваєте в головній римо-католицькій святині - Латинській катедрі та колишніх усипальницях родів Боїмів та Кампіанів.

18.00-23.00Вільний час у Львові. Вечеря (оплачується додатково)

23.00 Збір групи.

23.30Виїзд. Нічнийпереїзд до м.Велічка (Польща)

День 2Величка - Краків

Раннє прибуття у м.Величка.

Величка(Wieliczka) - невелике польське місто в півгодини їзди від Кракова з населенням всього 20 000 осіб. Щорічно сюди приїжджають близько мільйона туристів з усього світу, щоб своїми очима побачити знамениті соляні родовища, відомі з найдавніших часів. Колись копальні Велички були найбільшими в Європі, а сьогодні це найпопулярніша визначна пам'ятка Польщі, з 1978 року занесена в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсія у Соляні копальні(25Єдорослі,18Єдіти) – одна знайстаріших солянихкопалень в Європі, яка функціонувала понад 7 століть. Глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори, чаруючі погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці. Також представлена музейна експозиція, яка розповість про цікаву історію соляних розробок ...

 

Після відвідування копалень буде запропонований обід в одному з кафе неподалік(оплачуєтьсядодатково).

Переїзд до Кракова. Поселення в готель.

Вільний час або відвідуванняАквапарку (15 евро дорослі, 10 евродіти/ 2 години) - кожному гарантується чудовий відпочинок: басейни, гідромасажі, джакузі, стінки для скелелазіння, райдужна доріжка, тибетський місток, мережа водних гірок довжиною більше 800 метрів та інші численні водні розваги.

Пропонується вечеря у ресторані з національною кухнею(оплачується додатково)

Повернення в готель, ночівля.

День 3Краків -Ойцув

Сіданок. Виселення з готелю.

Пішохідна оглядова екскурсія Незабутній Краків: Вавельськийзамоковий ансамбль, розташований на високому пагорбі на березі Вісли: королівський замок, система замкових укріплень, кафедральний собор - місце коронування і спочину польских королів;Королівський шлях, Ягелонський університет, заплутані вулички старого міста, Ринкова площа, костел Діви Марії, Флоріанськавулиця, Барбакан.

Вільний час.

Екскурсія«Ойцув і Пєскова Скала», (15 евро дорослі,10 евро діти)

В мальовничій долині ріки Пронднік серед вікових скель розташувавсяневеличкий, куточок самобутньої природної краси - Ойцувський національний парк - «Польська Швейцарія», як ще його називають. На території парку розташовані безліч справжніх чудес природи: дивні чудернацькі скеляні рельєфи, вкриті зеленню лісів, де в глибинках ховаються сотні таємничих печер. Одним із символів цього куточка природи є «Палиця Геркулеса» – величезна колона висотою в 25 метрів, верхівка якої помітно ширше, ніж нижня частина. Існує легенда, що пан Твардовський домовився з самим чортом, щоб той перевернув останець догори дригом.

Таких останців - тут багато. Крім «Палиці Геркулеса» популярні серед туристів скеляні останці «Скам'янілий мандрівник» і «Голка Деотимы». А деякі ділянки берега річки настільки вигадливої і незвичної форми, що створюють майже казкові пейзажі.

На території парку розташовані Ойцовський замок та замок Пєскова Скала, які входять до популярного туристичного маршруту – «Дорога Орлиних гнізд».

Ойцовський замок був збудований більше 600 років тому Казимиром Великим, і названий на честь його батька Владислава Локетка, але до теперішнього часу збереглися лише фрагменти фортеці. Проте замок Пєскова Скала- романтичний і привабливий- гордо височіє над крутим берегом ріки і гостинно приймає численних туристів зі всього світу.

На території Паркупропонуємо обід (оплачується додатково).

Від’їзд до Львова.

День 4Львів-Київ

Раннє прибуття до Львова ~ 06.00-07.00(залізничний вокзал).

Прибуття до Києва~15.00, метро Житомирська (для тих, хто повертається до Києва додаткова плата 100 грн.)

!!! Час руху транспорту по програмі та порядок проведення екскурсій може буде змінено в залежності від проходження митниці та прибуття до місця призначення.

 

 

Вартість туру приоплаті
Менше3тижнів до початку туру 50€
Менше2тижнів до початку туру 60€

 

 

 

У вартість входить:
- Проїзд автобусом єврокласу Львів –Краків - Львів;
- Проживання у готелі 3* (1 ніч) ;

- Сніданок в готелі;
- Оглядова екскурсія по Львову та екскурсія по Кракову;

-Страховка;

- Супровід керівника групи;

У вартість туру не входить:

- Консульський збір – 35€ для громадян України;
- Послуги візового центру – 20€;
- Надання візової підтримки (оформлення документів) – 10€;

- Проїзд автобусомКиїв – Львів–Київ– 200грн;
- Факультативні екскурсії:

Соляні копальні (Велічка) - (25євро-дорослі, 18 євро-діти),

Аквапарк (15евро- дорослі, 10 евро– діти),

Ойцув і Пескова Скала (15 евро – дорослі, 10 евро– діти)

- Вхідні квитки в музеї:костел Діви Марії – 1 евро;
- Витрати на харчування та особисті витрати;
- Проїзд в громадському транспорті.

Прочитано 620 раз

Другие материалы в этой категории: Різдвяні вогні Праги!!! »