Романтический уик-энд

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 215
Вторник, 24 февраля 2015 00:00

З 1 квітня дітям виготовлятимуть закордонні паспорти

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

З 1 квітня 2015 року закордонний паспорт буде єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону для дітей.

Про це сьогодні, 24 лютого, розповіла речниця Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Світлана Хитрова.

Таким чином буде скасовано внесення даних дитини до паспорту та проїзний документ для виїзду дитини за кордон, наголосила Хитрова. Ці документи можна використовувати лише до 1 квітня 2015 року.

За словами Хитрової, ця практика є світовою і цілком виправданою. Закордонний паспорт для дитини діятиме чотири роки. З 16-ти років видаватиметься повноцінний закордонний паспорт, термін дії якого становитиме 10 років.

Паспорт виготовлятиметься у формі книжечки, яка складається з м'якої обкладинки, 32 сторінок і сторінки даних, а правий форзац паспорта міститиме безконтактний електронний носій.

Для виготовлення закордонного паспорта для дитини будуть потрібні такі документи:

- свідоцтво про народження
- 2 фотографії 3,5 на 4,5 см
- фото 10 на 15 см. для сканування зображення
- ідентифікаційний код
- квитанції про сплату вартості послуг та вартості бланка паспорта

Державне мито у розмірі 170 грн. (або ж 340 грн. у разі оперативного виготовлення) при виготовленні закордонного паспорта для дітей не стягуватиметься.

Відтак, вартість закордонного дитячого паспорта становитиме 348 грн 15 коп — в разі нетермінового виготовлення.

До 14 років до дитячого закордонного паспорта не вноситимуть відбитки пальців та електронний підпис. Із 14 років біометричні дані зможуть вноситись на електронний носій з дозволу батьків.

Як повідомляється на офіційному сайті Державної міграційної служби, на даний момент вартість виготовлення проїзного документа для дитини становить 54,35 грн (вартість послуг — 30,35, вартість бланка 24 грн).

 

Прочитано 6851 раз