Горить чи не горить?

Категорія: Блог, Туристичний лікбез

🔥Горящі тури – це те, про що всі говорять, але не всі розуміють що це.
Давайте розберемося як воно є насправді.

У всіх соцмережах та каналах пишуть: “Туреччина 5* за 200€ на все включено”.

🤚Але не завжди картинка “очікування-реальність” співпадає в голові туриста.

🤓Турист, почувши таке, хоче супер-пупер готель, де імпортний алкоголь та морепродукти з усіх сторін. А насправді, це будуть 5 зірок низького рівня або взагалі готель, якому більше 𝟯* дати не можна.

👉То чому ж так виходить?
Горящий тур – це тур, на який ціну знижено за рахунок перельоту. Тобто в оператора є, припустимо, десяток вільних крісел, 🛫виліт завтра-післязавтра, а рейс потрібно закрити. От на ці крісла і буде знижка. Наприклад, тур був 1250 євро, а став 950-1100💶
І чим більше таких вільних крісел буде, тим вища буде температура “кипіння”, тобто шанси піймати горящий  тур будуть вищі.

💡Але горящі тури – це за кілька днів до туру, а не в квітні на серпень.

✏Багато горящих турів можна знайти на початку або в кінці сезону.
Як правило, в Туреччині – це квітень та кінець жовтня-листопад. В Єгипті від грудня до березня, за виключенням святкового періоду.

📍Ну і факт, з яким важко сперечатися – хороші готелі по горящим майже не можливо вхопити. Горить те, що не захотіли бронювати інші.

На жаль, не буде Rixos чи Maxx Royal за 500$ на двох.
Так, іноді бувають акційні пропозиції, додаткові послуги в подарунок. Але не варто очікувати готелі хорошо рівня зі знижкою 80-90%.

⚖Дуже часто низька ціна має змусити задуматися чи не будете ви тоді разом з іншими довірливими туристами шукати “свого” турагента.

🔜Є ще варіант купити дешевий тур – це відмовні тури.
Про них розповім в наступному пості.

Наступний запис
Відмовні тури – варто чи ні?
Попередній запис
Місто щастя
Меню