Туризм 2020 як бомба повільної дії

Категорія: Блог

Туризм 2020 року був схожий на бомбу повільної дії – ніколи не знав де вибухне і з якою силою.

Після того, як більшість країн заявили про припинення польотів ми, турагенти, опинилися на справжньому полі бою.

Так, мені довелося битися за вас, за кожного туриста. Я писала кілометри листів, робила десятки дзвінків, по кілька разів переброньовувала квитки аби всіх повернути додому та намагалася робити все, аби мої туристи не втратили ні відпочинку, ні сплачених за тури коштів.

Інколи це було настільки важко, що зараз важко уявити як я вижила під час всього того трешу. Хоча, думаю, і операторам було непереливки.

І мушу визнати – з моїх туристів ніхто не програв. Всіх перебронювала по тій же ціні, без жодних доплат. Кілька турів перенесла на 2021 рік, знову ж таки без доплат. А декому навіть вийшло анулювати тури без штрафних санкцій.

Як тільки відновили перельоти – я була на першому чартері, аби на собі відчути та зрозуміти чи комфортно буде вам відпочивати чи треба кидати той туризм.

Минулого року був новий для мене досвід – подорож з групою туристів до Стамбулу в ролі організатора. І хоч були певні моменти – типу носити маски на вулиці – нас це не зупинило. Відпочинок вдався на всі 100%. Наша подорож планувалася на квітень – хотіла показати всю красу Стамбулу під час фестивалю тюльпанів. Та життя внесло корективи.

В квітні 2021 знову планую подорож до Стамбулу з невеликою групою до 15 осіб. Запрошую усіх разом зі мною, хто ще не був у місті контрастів. А навіть якщо і були, покажу вам такі місця, які ви точно не відвідували.

Ви спитаєте, чи не страшно було подорожувати під час пандемії? Ні, зовсім. Але вірус я таки підхопила. В Україні. Навіть і їхати для цього не треба було кудись.

Та знаєте, що я помітила останніми тижнями? Все частіше мені приходять запити на тури. Навіть на серпень – вересень 2021 року! Так, це не жарт. Життя продовжується і наші потреби у відпочинку залишаються.

Підписуйтеся на мою нову сторінку в інстаграм @tati_touragent, де ви зможете ознайомитися з актуальними новинами в світі туризму – куди і на яких умовах можуть подорожувати українці, корисною інформацією та підібрати собі відпочинок на власний смак.

Якщо ви не користувач інстаграм – приєднуйтеся до телеграм-каналу https://t.me/Sto_Dorig_Hot_Tours

Дякую за довіру!

Наступний запис
🔸Хочете побувати на двох континентах одночасно?
Меню